Fischer SCHROEF RVS M3X18 DS500 - 80503219
Artikelnummer: 22662599 | Fabrikantnummer: 80503219 | EAN: 8712061614943
Het productnummer van de fabrikant is 80503219. Het EAN nummer is 8712061614943. Het interne artikelnummer is 22662599.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 18 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.5 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 3 |
| Lengte tot onderkant kop | 18 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Kophoogte | 1.65 mm |
| Kopdiameter | 5.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M3X18 DS1000
Artikelnummer: 22664500
Fabrikantnummer: 81503219
Fischer TAPBOUT 80103219 DS1000
Artikelnummer: 22661286
Fabrikantnummer: 80103219
Fischer SCHROEF RVS M3X18 DS500
Artikelnummer: 22663191
Fabrikantnummer: 80603217
Fischer SCHROEF RVS M3X18 DS500
Artikelnummer: 22663192
Fabrikantnummer: 80603218
Fischer SCHROEF RVS M3X18 DS500
Artikelnummer: 22663193
Fabrikantnummer: 80603219
Fischer SCHROEF RVS M3X18 DS500
Artikelnummer: 22663729
Fabrikantnummer: 80703219
Fischer SCHROEF RVS M3X18 DS500
Artikelnummer: 22666547
Fabrikantnummer: 82303219
Fischer BOUT RVS M3X18 DS1000
Artikelnummer: 22666725
Fabrikantnummer: 82803216
Fischer BOUT RVS M3X18 DS1000
Artikelnummer: 22666726
Fabrikantnummer: 82803217
Fischer SCHROEF RVS M3X18 DS500
Artikelnummer: 22662597
Fabrikantnummer: 80503217
Fischer SCHROEF RVS M3X18 DS500
Artikelnummer: 22662357
Fabrikantnummer: 80403219
Fischer SCHROEF RVS M3X18 DS500
Artikelnummer: 22662598
Fabrikantnummer: 80503218