Fischer SCHROEF RVS M3X22 DS500 - 80503258
Artikelnummer: 22662610 | Fabrikantnummer: 80503258 | EAN: 8712061613021
Het productnummer van de fabrikant is 80503258. Het EAN nummer is 8712061613021. Het interne artikelnummer is 22662610.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.5 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 22 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 3 |
| Lengte tot onderkant kop | 22 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 1.65 mm |
| Kopdiameter | 5.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M3X22 DS1000
Artikelnummer: 22664504
Fabrikantnummer: 81503259
Fischer TAPBOUT 80103249 DS1000
Artikelnummer: 22661290
Fabrikantnummer: 80103249
Fischer SCHROEF RVS M3X22 DS500
Artikelnummer: 22663203
Fabrikantnummer: 80603257
Fischer SCHROEF RVS M3X22 DS500
Artikelnummer: 22663204
Fabrikantnummer: 80603258
Fischer SCHROEF RVS M3X22 DS500
Artikelnummer: 22663205
Fabrikantnummer: 80603259
Fischer SCHROEF RVS M3X22 DS500
Artikelnummer: 22663733
Fabrikantnummer: 80703259
Fischer SCHROEF RVS M3X22 DS500
Artikelnummer: 22666551
Fabrikantnummer: 82303249
Fischer BOUT RVS M3X22 DS1000
Artikelnummer: 22666733
Fabrikantnummer: 82803256
Fischer BOUT RVS M3X22 DS1000
Artikelnummer: 22666734
Fabrikantnummer: 82803257
Fischer SCHROEF RVS M3X22 DS500
Artikelnummer: 22662611
Fabrikantnummer: 80503259
Fischer SCHROEF RVS M3X22 DS500
Artikelnummer: 22662609
Fabrikantnummer: 80503257
Fischer SCHROEF RVS M3X22 DS500
Artikelnummer: 22662361
Fabrikantnummer: 80403259