Fischer SCHROEF RVS M4X16 DS500 - 80504209
Artikelnummer: 22662689 | Fabrikantnummer: 80504209 | EAN: 8712061615261
Het productnummer van de fabrikant is 80504209. Het EAN nummer is 8712061615261. Het interne artikelnummer is 22662689.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Lengte tot onderkant kop | 16 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Kopdiameter | 7.5 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BORGMOER M4 RVS DS500
Artikelnummer: 20530204
Fabrikantnummer: 80304001
Fischer BOUT RVS M4X16 DS500
Artikelnummer: 22664531
Fabrikantnummer: 81504208
Fischer TAPBOUT 80104209 DS1000
Artikelnummer: 22661310
Fabrikantnummer: 80104209
Fischer SCHROEF RVS M4X16 DS500
Artikelnummer: 22663288
Fabrikantnummer: 80604207
Fischer SCHROEF RVS M4X16 DS500
Artikelnummer: 22663289
Fabrikantnummer: 80604208
Fischer SCHROEF RVS M4X16 DS500
Artikelnummer: 22663290
Fabrikantnummer: 80604209
Fischer SCHROEF RVS M4X16 DS500
Artikelnummer: 22663762
Fabrikantnummer: 80704209
Fischer SCHROEF RVS M4X16 DS500
Artikelnummer: 22662389
Fabrikantnummer: 80404209
Fischer SCHROEF RVS M4X16 DS500
Artikelnummer: 22662687
Fabrikantnummer: 80504207
Fischer SCHROEF RVS M4X16 DS500
Artikelnummer: 22662688
Fabrikantnummer: 80504208