Fischer SCHROEF RVS M4X30 DS500 - 80504319
Artikelnummer: 22662719 | Fabrikantnummer: 80504319 | EAN: 8712061615360
Het productnummer van de fabrikant is 80504319. Het EAN nummer is 8712061615360. Het interne artikelnummer is 22662719.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 30 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Lengte tot onderkant kop | 30 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Kopdiameter | 7.5 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BORGMOER M4 RVS DS500
Artikelnummer: 20530204
Fabrikantnummer: 80304001
Fischer BOUT RVS M4X30 DS500
Artikelnummer: 22664544
Fabrikantnummer: 81504319
Fischer TAPBOUT 80104319 DS500
Artikelnummer: 22661319
Fabrikantnummer: 80104319
Fischer SCHROEF RVS M4X30 DS500
Artikelnummer: 22663324
Fabrikantnummer: 80604317
Fischer SCHROEF RVS M4X30 DS500
Artikelnummer: 22663325
Fabrikantnummer: 80604318
Fischer SCHROEF RVS M4X30 DS500
Artikelnummer: 22663326
Fabrikantnummer: 80604319
Fischer SCHROEF RVS M4X30 DS200
Artikelnummer: 22663774
Fabrikantnummer: 80704319
Fischer SCHROEF RVS M4X30 DS500
Artikelnummer: 22662718
Fabrikantnummer: 80504318
Fischer SCHROEF RVS M4X30 DS500
Artikelnummer: 22662717
Fabrikantnummer: 80504317
Fischer SCHROEF RVS M4X30 DS500
Artikelnummer: 22662398
Fabrikantnummer: 80404319