Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500 - 80504341
Artikelnummer: 22662720 | Fabrikantnummer: 80504341 | EAN: 8712061394036
Het productnummer van de fabrikant is 80504341. Het EAN nummer is 8712061394036. Het interne artikelnummer is 22662720.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Lengte tot onderkant kop | 35 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Kopdiameter | 7.5 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS200
Artikelnummer: 20430040
Fabrikantnummer: 80404341
Fischer TAPBOUT 80104341 DS200
Artikelnummer: 22661320
Fabrikantnummer: 80104341
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500
Artikelnummer: 22663327
Fabrikantnummer: 80604341
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500
Artikelnummer: 22663328
Fabrikantnummer: 80604342
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500
Artikelnummer: 22663329
Fabrikantnummer: 80604343
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS200
Artikelnummer: 22663775
Fabrikantnummer: 80704341
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500
Artikelnummer: 22662721
Fabrikantnummer: 80504342
Fischer SCHROEF RVS M4X35 DS500
Artikelnummer: 22662722
Fabrikantnummer: 80504343