Fischer SCHROEF RVS M5X70 DS200 - 80505481
Artikelnummer: 22662900 | Fabrikantnummer: 80505481 | EAN: 8712061394531
Het productnummer van de fabrikant is 80505481. Het EAN nummer is 8712061394531. Het interne artikelnummer is 22662900.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Schroefdraadlengte | 70 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 70 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Kopdiameter | 9.2 mm |
| Kophoogte | 2.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005481 DS100
Artikelnummer: 22660528
Fabrikantnummer: 80005481
Fischer TAPBOUT 80105481 DS100
Artikelnummer: 22661366
Fabrikantnummer: 80105481
Fischer SCHROEF RVS M5X70 DS200
Artikelnummer: 22663501
Fabrikantnummer: 80605481
Fischer SCHROEF RVS M5X70 DS200
Artikelnummer: 22663502
Fabrikantnummer: 80605482
Fischer SCHROEF RVS M5X70 DS200
Artikelnummer: 22663503
Fabrikantnummer: 80605483
Fischer SCHROEF RVS M5X70 DS200
Artikelnummer: 22662901
Fabrikantnummer: 80505482
Fischer SCHROEF RVS M5X70 DS200
Artikelnummer: 22662902
Fabrikantnummer: 80505483
Fischer SCHROEF RVS M5X70 DS200
Artikelnummer: 22662449
Fabrikantnummer: 80405481