Fischer SCHROEF RVS M5X80 DS200 - 80505512
Artikelnummer: 22662913 | Fabrikantnummer: 80505512 | EAN: 8712061609468
Het productnummer van de fabrikant is 80505512. Het EAN nummer is 8712061609468. Het interne artikelnummer is 22662913.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Pozidriv PZ |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Schroefdraadlengte | 80 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 80 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 9.2 mm |
| Kophoogte | 2.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005511 DS100
Artikelnummer: 22660532
Fabrikantnummer: 80005511
Fischer TAPBOUT 80105511 DS100
Artikelnummer: 22661370
Fabrikantnummer: 80105511
Fischer SCHROEF RVS M5X80 DS200
Artikelnummer: 22662912
Fabrikantnummer: 80505511
Fischer SCHROEF RVS M5X80 DS200
Artikelnummer: 22662914
Fabrikantnummer: 80505513
Fischer SCHROEF RVS M5X80 DS200
Artikelnummer: 22663513
Fabrikantnummer: 80605511
Fischer SCHROEF RVS M5X80 DS200
Artikelnummer: 22663514
Fabrikantnummer: 80605512
Fischer SCHROEF RVS M5X80 DS200
Artikelnummer: 22663515
Fabrikantnummer: 80605513
Fischer SCHROEF RVS M5X80 DS200
Artikelnummer: 22662453
Fabrikantnummer: 80405511