Fischer SCHROEF RVS M6X35 DS200 - 80506341
Artikelnummer: 22662985 | Fabrikantnummer: 80506341 | EAN: 8712061442096
Het productnummer van de fabrikant is 80506341. Het EAN nummer is 8712061442096. Het interne artikelnummer is 22662985.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Lengte tot onderkant kop | 35 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 3 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Kopdiameter | 11 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer ZESKBOUT 80006341 DS200
Artikelnummer: 22660544
Fabrikantnummer: 80006341
Fischer SCHROEF RVS M6X35 DS200
Artikelnummer: 22662478
Fabrikantnummer: 80406341