Fischer SCHROEF RVS M6X140 DS200 - 80506709
Artikelnummer: 22663075 | Fabrikantnummer: 80506709 | EAN: 8712061616220
Het productnummer van de fabrikant is 80506709. Het EAN nummer is 8712061616220. Het interne artikelnummer is 22663075.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Lengte tot onderkant kop | 140 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 3 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Schroefdraadlengte | 140 mm |
| Kopdiameter | 11 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006709 DS100
Artikelnummer: 22660575
Fabrikantnummer: 80006709
Fischer TAPBOUT 80106709 DS50
Artikelnummer: 22661412
Fabrikantnummer: 80106709
Fischer SCHROEF RVS M6X140 DS200
Artikelnummer: 22663073
Fabrikantnummer: 80506707
Fischer SCHROEF RVS M6X140 DS100
Artikelnummer: 22663074
Fabrikantnummer: 80506708
Fischer SCHROEF RVS M6X140 DS100
Artikelnummer: 22663888
Fabrikantnummer: 80706719