Fischer SCHROEF RVS M10X35 DS100 - 80510349
Artikelnummer: 22663144 | Fabrikantnummer: 80510349 | EAN: 8712061614721
Het productnummer van de fabrikant is 80510349. Het EAN nummer is 8712061614721. Het interne artikelnummer is 22663144.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Lengte tot onderkant kop | 35 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 5 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Kopdiameter | 18 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010349 DS100
Artikelnummer: 22660658
Fabrikantnummer: 80010349
Fischer TAPBOUT 80110349 DS100
Artikelnummer: 22661481
Fabrikantnummer: 80110349
Fischer SCHROEF RVS M10X35 DS100
Artikelnummer: 22663948
Fabrikantnummer: 80710349
Fischer SCHROEF RVS M10X35 DS100
Artikelnummer: 22662547
Fabrikantnummer: 80410349