Fischer SCHROEF RVS M10X40 DS100 - 80510379
Artikelnummer: 22663146 | Fabrikantnummer: 80510379 | EAN: 8712061614745
Het productnummer van de fabrikant is 80510379. Het EAN nummer is 8712061614745. Het interne artikelnummer is 22663146.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Schroefdraadlengte | 40 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 5 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Kopdiameter | 18 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010379 DS100
Artikelnummer: 22660660
Fabrikantnummer: 80010379
Fischer TAPBOUT 80110379 DS100
Artikelnummer: 22661482
Fabrikantnummer: 80110379
Fischer SCHROEF RVS M10X40 DS100
Artikelnummer: 22663950
Fabrikantnummer: 80710379
Fischer SCHROEF RVS M10X40 DS100
Artikelnummer: 22662549
Fabrikantnummer: 80410379