Fischer SCHROEF RVS M10X80 DS50 - 80510519
Artikelnummer: 22663156 | Fabrikantnummer: 80510519 | EAN: 8712061614844
Het productnummer van de fabrikant is 80510519. Het EAN nummer is 8712061614844. Het interne artikelnummer is 22663156.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Schroefdraadlengte | 80 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 80 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 5 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Kopdiameter | 18 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010519 DS50
Artikelnummer: 22660676
Fabrikantnummer: 80010519
Fischer TAPBOUT 80110519 DS50
Artikelnummer: 22661493
Fabrikantnummer: 80110519
Fischer SCHROEF RVS M10X80 DS50
Artikelnummer: 22663962
Fabrikantnummer: 80710519
Fischer SCHROEF RVS M10X80 DS50
Artikelnummer: 22662559
Fabrikantnummer: 80410519