Fischer SCHROEF RVS M5X90 DS200 - 80605551
Artikelnummer: 22663519 | Fabrikantnummer: 80605551 | EAN: 8712061396429
Het productnummer van de fabrikant is 80605551. Het EAN nummer is 8712061396429. Het interne artikelnummer is 22663519.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Schroefdraadlengte | 90 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 90 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Kophoogte | 3.8 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005551 DS100
Artikelnummer: 22660534
Fabrikantnummer: 80005551
Fischer TAPBOUT 80105551 DS100
Artikelnummer: 22661372
Fabrikantnummer: 80105551
Fischer SCHROEF RVS M5X90 DS200
Artikelnummer: 22662918
Fabrikantnummer: 80505551
Fischer SCHROEF RVS M5X90 DS200
Artikelnummer: 22662919
Fabrikantnummer: 80505552
Fischer SCHROEF RVS M5X90 DS200
Artikelnummer: 22662920
Fabrikantnummer: 80505553
Fischer SCHROEF RVS M5X90 DS200
Artikelnummer: 22663520
Fabrikantnummer: 80605552
Fischer SCHROEF RVS M5X90 DS200
Artikelnummer: 22663521
Fabrikantnummer: 80605553
Fischer SCHROEF RVS M5X90 DS200
Artikelnummer: 22662455
Fabrikantnummer: 80405551