Fischer SCHROEF RVS M6X65 DS200 - 80606469
Artikelnummer: 22663637 | Fabrikantnummer: 80606469 | EAN: 8712061637591
Het productnummer van de fabrikant is 80606469. Het EAN nummer is 8712061637591. Het interne artikelnummer is 22663637.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 65 mm |
| Kopdiameter | 12 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Schroefdraadlengte | 65 mm |
| Kophoogte | 4.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006469 DS100
Artikelnummer: 22660557
Fabrikantnummer: 80006469
Fischer TAPBOUT 80106469 DS100
Artikelnummer: 22661396
Fabrikantnummer: 80106469
Fischer SCHROEF RVS M6X65 DS200
Artikelnummer: 22663635
Fabrikantnummer: 80606467
Fischer SCHROEF RVS M6X65 DS100
Artikelnummer: 22663636
Fabrikantnummer: 80606468
Fischer SCHROEF RVS M6X65 DS200
Artikelnummer: 22662489
Fabrikantnummer: 80406471