Fischer SCHROEF RVS M5X12 DS500 - 80605153
Artikelnummer: 22663407 | Fabrikantnummer: 80605153 | EAN: 8712061633210
Het productnummer van de fabrikant is 80605153. Het EAN nummer is 8712061633210. Het interne artikelnummer is 22663407.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 25 mm |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 12 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Kophoogte | 3.8 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer TAPBOUT 80105151 DS200
Artikelnummer: 22661341
Fabrikantnummer: 80105151
Fischer SCHROEF RVS M5X12 DS500
Artikelnummer: 22663405
Fabrikantnummer: 80605151
Fischer SCHROEF RVS M5X12 DS500
Artikelnummer: 22663406
Fabrikantnummer: 80605152
Fischer SCHROEF RVS M5X12 DS200
Artikelnummer: 22663791
Fabrikantnummer: 80705151
Fischer SCHROEF RVS M5X12 DS500
Artikelnummer: 22662806
Fabrikantnummer: 80505153
Fischer SCHROEF RVS M5X12 DS500
Artikelnummer: 22662804
Fabrikantnummer: 80505151
Fischer SCHROEF RVS M5X12 DS200
Artikelnummer: 22662423
Fabrikantnummer: 80405151
Fischer SCHROEF RVS M5X12 DS500
Artikelnummer: 22662805
Fabrikantnummer: 80505152