Fischer SCHROEF RVS M3X8 DS500 - 80403119
Artikelnummer: 22662347 | Fabrikantnummer: 80403119 | EAN: 8712061641901
Het productnummer van de fabrikant is 80403119. Het EAN nummer is 8712061641901. Het interne artikelnummer is 22662347.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 8 mm |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.5 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 3 |
| Kophoogte | 2 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 8 mm |
| Kopdiameter | 5.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M3X8 DS1000
Artikelnummer: 22664490
Fabrikantnummer: 81503119
Fischer SCHROEF RVS M3X8 DS500
Artikelnummer: 22663161
Fabrikantnummer: 80603117
Fischer SCHROEF RVS M3X8 DS500
Artikelnummer: 22663162
Fabrikantnummer: 80603118
Fischer SCHROEF RVS M3X8 DS500
Artikelnummer: 22663163
Fabrikantnummer: 80603119
Fischer SCHROEF RVS M3X8 DS200
Artikelnummer: 22663719
Fabrikantnummer: 80703119
Fischer SCHROEF RVS M3X8 DS500
Artikelnummer: 22666537
Fabrikantnummer: 82303119
Fischer BOUT RVS M3X8 DS1000
Artikelnummer: 22666705
Fabrikantnummer: 82803116
Fischer BOUT RVS M3X8 DS1000
Artikelnummer: 22666706
Fabrikantnummer: 82803117
Fischer SCHROEF RVS M3X8 DS500
Artikelnummer: 22662568
Fabrikantnummer: 80503118
Fischer SCHROEF RVS M3X8 DS500
Artikelnummer: 22662569
Fabrikantnummer: 80503119
Fischer SCHROEF RVS M3X8 DS500
Artikelnummer: 22662567
Fabrikantnummer: 80503117