Fischer SCHROEF RVS M4X22 DS500 - 80404259
Artikelnummer: 22662394 | Fabrikantnummer: 80404259 | EAN: 8712061584741
Het productnummer van de fabrikant is 80404259. Het EAN nummer is 8712061584741. Het interne artikelnummer is 22662394.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 22 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 22 mm |
| Kopdiameter | 7 mm |
| Kophoogte | 2.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BORGMOER M4 RVS DS500
Artikelnummer: 20530204
Fabrikantnummer: 80304001
Fischer BOUT RVS M4X22 DS500
Artikelnummer: 22664540
Fabrikantnummer: 81504259
Fischer TAPBOUT 80104249 DS500
Artikelnummer: 22661315
Fabrikantnummer: 80104249
Fischer SCHROEF RVS M4X22 DS500
Artikelnummer: 22663306
Fabrikantnummer: 80604257
Fischer SCHROEF RVS M4X22 DS500
Artikelnummer: 22663307
Fabrikantnummer: 80604258
Fischer SCHROEF RVS M4X22 DS500
Artikelnummer: 22663308
Fabrikantnummer: 80604259
Fischer SCHROEF RVS M4X22 DS500
Artikelnummer: 22663768
Fabrikantnummer: 80704259
Fischer SCHROEF RVS M4X22 DS500
Artikelnummer: 22662706
Fabrikantnummer: 80504258
Fischer SCHROEF RVS M4X22 DS500
Artikelnummer: 22662705
Fabrikantnummer: 80504257
Fischer SCHROEF RVS M4X22 DS500
Artikelnummer: 22662707
Fabrikantnummer: 80504259