Fischer SCHROEF RVS M4X60 DS200 - 80404441
Artikelnummer: 22662406 | Fabrikantnummer: 80404441 | EAN: 8712061393107
Het productnummer van de fabrikant is 80404441. Het EAN nummer is 8712061393107. Het interne artikelnummer is 22662406.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 60 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 60 mm |
| Kopdiameter | 7 mm |
| Kophoogte | 2.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80104441 DS100
Artikelnummer: 22661330
Fabrikantnummer: 80104441
Fischer SCHROEF RVS M4X60 DS500
Artikelnummer: 22663357
Fabrikantnummer: 80604441
Fischer SCHROEF RVS M4X60 DS200
Artikelnummer: 22663358
Fabrikantnummer: 80604442
Fischer SCHROEF RVS M4X60 DS500
Artikelnummer: 22663359
Fabrikantnummer: 80604443
Fischer SCHROEF RVS M4X60 DS200
Artikelnummer: 22663781
Fabrikantnummer: 80704441
Fischer SCHROEF RVS M4X60 DS500
Artikelnummer: 22662752
Fabrikantnummer: 80504443
Fischer SCHROEF RVS M4X60 DS500
Artikelnummer: 22662750
Fabrikantnummer: 80504441
Fischer SCHROEF RVS M4X60 DS500
Artikelnummer: 22662751
Fabrikantnummer: 80504442