Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200 - 80405421
Artikelnummer: 22662443 | Fabrikantnummer: 80405421 | EAN: 8712061393244
Het productnummer van de fabrikant is 80405421. Het EAN nummer is 8712061393244. Het interne artikelnummer is 22662443.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Schroefdraadlengte | 55 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 55 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Kopdiameter | 8.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005421 DS200
Artikelnummer: 22660522
Fabrikantnummer: 80005421
Fischer TAPBOUT 80105421 DS200
Artikelnummer: 22661360
Fabrikantnummer: 80105421
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200
Artikelnummer: 22663483
Fabrikantnummer: 80605421
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200
Artikelnummer: 22663484
Fabrikantnummer: 80605422
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200
Artikelnummer: 22663485
Fabrikantnummer: 80605423
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200
Artikelnummer: 22662883
Fabrikantnummer: 80505422
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS500
Artikelnummer: 22662882
Fabrikantnummer: 80505421
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200
Artikelnummer: 22662884
Fabrikantnummer: 80505423