Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200 - 80405499
Artikelnummer: 22662452 | Fabrikantnummer: 80405499 | EAN: 8712061585427
Het productnummer van de fabrikant is 80405499. Het EAN nummer is 8712061585427. Het interne artikelnummer is 22662452.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 75 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Schroefdraadlengte | 75 mm |
| Kopdiameter | 8.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005499 DS100
Artikelnummer: 22660531
Fabrikantnummer: 80005499
Fischer TAPBOUT 80105499 DS100
Artikelnummer: 22661369
Fabrikantnummer: 80105499
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22662909
Fabrikantnummer: 80505497
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22662910
Fabrikantnummer: 80505498
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22662911
Fabrikantnummer: 80505499
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22663510
Fabrikantnummer: 80605497
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22663511
Fabrikantnummer: 80605498
Fischer SCHROEF RVS M5X75 DS200
Artikelnummer: 22663512
Fabrikantnummer: 80605499