Fischer SCHROEF RVS M5X120 DS200 - 80405649
Artikelnummer: 22662460 | Fabrikantnummer: 80405649 | EAN: 8712061585083
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 316 (1.4401), kopvorm cilinderkop, aandraaivoorziening schroefgleuf, draadmaat (metrisch) 5, lengte tot onderkant kop 120mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 8.5mm,
Het productnummer van de fabrikant is 80405649. Het EAN nummer is 8712061585083. Het interne artikelnummer is 22662460.
Aanvullende informatie
Metaalschroef DIN84 M 5x120 cilinderkop zaagsnede roestvast staal A4, AISI316
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Schroefdraadlengte | 120 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 120 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Kopdiameter | 8.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SCHROEF RVS M5X120 DS200
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer SLOTBOUT 84905648 DS200
Fischer SLOTBOUT 84905648 DS200
Fischer SLOTBOUT 84905648 DS200
Artikelnummer: 22667797
Fabrikantnummer: 84905648
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product