Fischer SCHROEF RVS M6X90 DS200 - 80406551
Artikelnummer: 22662496 | Fabrikantnummer: 80406551 | EAN: 8712061393565
Het productnummer van de fabrikant is 80406551. Het EAN nummer is 8712061393565. Het interne artikelnummer is 22662496.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Schroefdraadlengte | 90 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 90 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Kophoogte | 3.9 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006559 DS100
Artikelnummer: 22660565
Fabrikantnummer: 80006559
Fischer TAPBOUT 80106559 DS100
Artikelnummer: 22661402
Fabrikantnummer: 80106559
Fischer SCHROEF RVS M6X90 DS100
Artikelnummer: 22663044
Fabrikantnummer: 80506552
Fischer SCHROEF RVS M6X90 DS200
Artikelnummer: 22663045
Fabrikantnummer: 80506553
Fischer SCHROEF RVS M6X90 DS200
Artikelnummer: 22663046
Fabrikantnummer: 80506559