Fischer SCHROEF RVS M8X12 DS200 - 80408159
Artikelnummer: 22662511 | Fabrikantnummer: 80408159 | EAN: 8712061586028
Het productnummer van de fabrikant is 80408159. Het EAN nummer is 8712061586028. Het interne artikelnummer is 22662511.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 12 mm |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 12 mm |
| Kophoogte | 5 mm |
| Kopdiameter | 13 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80108159 DS200
Artikelnummer: 22661416
Fabrikantnummer: 80108159
Fischer SCHROEF RVS M8X12 DS200
Artikelnummer: 22663080
Fabrikantnummer: 80508157
Fischer SCHROEF RVS M8X12 DS200
Artikelnummer: 22663081
Fabrikantnummer: 80508159
Fischer SCHROEF RVS M8X12 DS200
Artikelnummer: 22663672
Fabrikantnummer: 80608157