Fischer SCHROEF RVS M8X20 DS200 - 80408239
Artikelnummer: 22662515 | Fabrikantnummer: 80408239 | EAN: 8712061586066
Het productnummer van de fabrikant is 80408239. Het EAN nummer is 8712061586066. Het interne artikelnummer is 22662515.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 20 mm |
| Kophoogte | 5 mm |
| Kopdiameter | 13 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80108239 DS200
Artikelnummer: 22661422
Fabrikantnummer: 80108239
Fischer SCHROEF RVS M8X20 DS200
Artikelnummer: 22663090
Fabrikantnummer: 80508237
Fischer SCHROEF RVS M8X20 DS200
Artikelnummer: 22663091
Fabrikantnummer: 80508239
Fischer SCHROEF RVS M8X20 DS200
Artikelnummer: 22663680
Fabrikantnummer: 80608237