Fischer SCHROEF RVS M10X70 DS50 - 80410489
Artikelnummer: 22662557 | Fabrikantnummer: 80410489 | EAN: 8712061584222
Het productnummer van de fabrikant is 80410489. Het EAN nummer is 8712061584222. Het interne artikelnummer is 22662557.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Schroefdraadlengte | 70 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 70 mm |
| Kophoogte | 6 mm |
| Kopdiameter | 15 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80010489 DS50
Artikelnummer: 22660672
Fabrikantnummer: 80010489
Fischer TAPBOUT 80110489 DS50
Artikelnummer: 22661489
Fabrikantnummer: 80110489
Fischer SCHROEF RVS M10X70 DS50
Artikelnummer: 22663154
Fabrikantnummer: 80510489
Fischer SCHROEF RVS M10X70 DS50
Artikelnummer: 22663960
Fabrikantnummer: 80710489