Fischer SCHROEF RVS M3X14 DS500 - 82303179
Artikelnummer: 22666543 | Fabrikantnummer: 82303179 | EAN: 8712061642106
Het productnummer van de fabrikant is 82303179. Het EAN nummer is 8712061642106. Het interne artikelnummer is 22666543.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 14 mm |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.5 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 3 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 14 mm |
| Kopdiameter | 6 mm |
| Kophoogte | 1.8 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M3X14 DS1000
Artikelnummer: 22664496
Fabrikantnummer: 81503179
Fischer TAPBOUT 80103179 DS1000
Artikelnummer: 22661282
Fabrikantnummer: 80103179
Fischer SCHROEF RVS M3X14 DS500
Artikelnummer: 22663179
Fabrikantnummer: 80603177
Fischer SCHROEF RVS M3X14 DS500
Artikelnummer: 22663180
Fabrikantnummer: 80603178
Fischer SCHROEF RVS M3X14 DS500
Artikelnummer: 22663181
Fabrikantnummer: 80603179
Fischer SCHROEF RVS M3X14 DS500
Artikelnummer: 22663725
Fabrikantnummer: 80703179
Fischer BOUT RVS M3X14 DS1000
Artikelnummer: 22666717
Fabrikantnummer: 82803176
Fischer BOUT RVS M3X14 DS1000
Artikelnummer: 22666718
Fabrikantnummer: 82803177
Fischer SCHROEF RVS M3X14 DS500
Artikelnummer: 22662587
Fabrikantnummer: 80503179
Fischer SCHROEF RVS M3X14 DS500
Artikelnummer: 22662585
Fabrikantnummer: 80503177
Fischer SCHROEF RVS M3X14 DS500
Artikelnummer: 22662353
Fabrikantnummer: 80403179
Fischer SCHROEF RVS M3X14 DS500
Artikelnummer: 22662586
Fabrikantnummer: 80503178