Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500 - 82304399
Artikelnummer: 22666589 | Fabrikantnummer: 82304399 | EAN: 8712061642540
Het productnummer van de fabrikant is 82304399. Het EAN nummer is 8712061642540. Het interne artikelnummer is 22666589.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 45 mm |
| Kophoogte | 2.4 mm |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Kopdiameter | 8 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BORGMOER M4 RVS DS500
Artikelnummer: 20530204
Fabrikantnummer: 80304001
Fischer BOUT RVS M4X45 DS200
Artikelnummer: 22664550
Fabrikantnummer: 81504399
Fischer TAPBOUT 80104399 DS200
Artikelnummer: 22661325
Fabrikantnummer: 80104399
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663342
Fabrikantnummer: 80604397
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663343
Fabrikantnummer: 80604398
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22663344
Fabrikantnummer: 80604399
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662402
Fabrikantnummer: 80404399
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662736
Fabrikantnummer: 80504398
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662735
Fabrikantnummer: 80504397
Fischer SCHROEF RVS M4X45 DS500
Artikelnummer: 22662737
Fabrikantnummer: 80504399