Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200 - 82305429
Artikelnummer: 22666625 | Fabrikantnummer: 82305429 | EAN: 8712061642885
Het productnummer van de fabrikant is 82305429. Het EAN nummer is 8712061642885. Het interne artikelnummer is 22666625.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Schroefdraadlengte | 55 mm |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 55 mm |
| Kophoogte | 3 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005429 DS200
Artikelnummer: 22660523
Fabrikantnummer: 80005429
Fischer TAPBOUT 80105429 DS200
Artikelnummer: 22661361
Fabrikantnummer: 80105429
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200
Artikelnummer: 22663486
Fabrikantnummer: 80605427
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200
Artikelnummer: 22663487
Fabrikantnummer: 80605428
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200
Artikelnummer: 22662886
Fabrikantnummer: 80505428
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200
Artikelnummer: 22662885
Fabrikantnummer: 80505427
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200
Artikelnummer: 22662887
Fabrikantnummer: 80505429
Fischer SCHROEF RVS M5X55 DS200
Artikelnummer: 22662444
Fabrikantnummer: 80405429