Fischer SCHROEF RVS M6X22 DS200 - 82306249
Artikelnummer: 22666655 | Fabrikantnummer: 82306249 | EAN: 8712061643165
Het productnummer van de fabrikant is 82306249. Het EAN nummer is 8712061643165. Het interne artikelnummer is 22666655.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Schroefgleuf |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 22 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 22 mm |
| Kopdiameter | 12 mm |
| Kophoogte | 3.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80106249 DS200
Artikelnummer: 22661385
Fabrikantnummer: 80106249
Fischer SCHROEF RVS M6X22 DS500
Artikelnummer: 22662970
Fabrikantnummer: 80506257
Fischer SCHROEF RVS M6X22 DS500
Artikelnummer: 22662971
Fabrikantnummer: 80506258
Fischer SCHROEF RVS M6X22 DS200
Artikelnummer: 22662972
Fabrikantnummer: 80506259
Fischer SCHROEF RVS M6X22 DS200
Artikelnummer: 22662473
Fabrikantnummer: 80406259