Fischer SCHROEF RVS M3X40 DS500 - 80503377
Artikelnummer: 22662633 | Fabrikantnummer: 80503377 | EAN: 8712061616985
Het productnummer van de fabrikant is 80503377. Het EAN nummer is 8712061616985. Het interne artikelnummer is 22662633.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefdraadlengte | 40 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.5 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 3 |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 1.65 mm |
| Kopdiameter | 5.6 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M3X40 DS500
Artikelnummer: 22664512
Fabrikantnummer: 81503379
Fischer TAPBOUT 80103379 DS500
Artikelnummer: 22661298
Fabrikantnummer: 80103379
Fischer SCHROEF RVS M3X40 DS500
Artikelnummer: 22663233
Fabrikantnummer: 80603377
Fischer SCHROEF RVS M3X40 DS500
Artikelnummer: 22663234
Fabrikantnummer: 80603378
Fischer SCHROEF RVS M3X40 DS500
Artikelnummer: 22663235
Fabrikantnummer: 80603379
Fischer SCHROEF RVS M3X40 DS500
Artikelnummer: 22663743
Fabrikantnummer: 80703379
Fischer SCHROEF RVS M3X40 DS500
Artikelnummer: 22666559
Fabrikantnummer: 82303379
Fischer BOUT RVS M3X40 DS500
Artikelnummer: 22666749
Fabrikantnummer: 82803376
Fischer BOUT RVS M3X40 DS500
Artikelnummer: 22666750
Fabrikantnummer: 82803377
Fischer SCHROEF RVS M3X40 DS500
Artikelnummer: 22662635
Fabrikantnummer: 80503379
Fischer SCHROEF RVS M3X40 DS500
Artikelnummer: 22662371
Fabrikantnummer: 80403379
Fischer SCHROEF RVS M3X40 DS500
Artikelnummer: 22662634
Fabrikantnummer: 80503378