Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500 - 80504377
Artikelnummer: 22662729 | Fabrikantnummer: 80504377 | EAN: 8712061617326
Het productnummer van de fabrikant is 80504377. Het EAN nummer is 8712061617326. Het interne artikelnummer is 22662729.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Schroefdraadlengte | 40 mm |
| Spoed schroefdraad | 0.7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 2.2 mm |
| Kopdiameter | 7.5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BORGMOER M4 RVS DS500
Artikelnummer: 20530204
Fabrikantnummer: 80304001
Fischer BOUT RVS M4X40 DS200
Artikelnummer: 22664548
Fabrikantnummer: 81504379
Fischer TAPBOUT 80104379 DS200
Artikelnummer: 22661323
Fabrikantnummer: 80104379
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22663336
Fabrikantnummer: 80604377
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22663337
Fabrikantnummer: 80604378
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22663338
Fabrikantnummer: 80604379
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS200
Artikelnummer: 22663778
Fabrikantnummer: 80704379
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22662731
Fabrikantnummer: 80504379
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22662400
Fabrikantnummer: 80404379
Fischer SCHROEF RVS M4X40 DS500
Artikelnummer: 22662730
Fabrikantnummer: 80504378