Fischer SCHROEF RVS M6X18 DS500 - 80506217
Artikelnummer: 22662958 | Fabrikantnummer: 80506217 | EAN: 8712061618187
Het productnummer van de fabrikant is 80506217. Het EAN nummer is 8712061618187. Het interne artikelnummer is 22662958.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Schroefdraadlengte | 18 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Lengte tot onderkant kop | 18 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 3 mm |
| Kopdiameter | 11 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer TAPBOUT 80106219 DS200
Artikelnummer: 22661382
Fabrikantnummer: 80106219
Fischer SCHROEF RVS M6X18 DS500
Artikelnummer: 22662959
Fabrikantnummer: 80506218
Fischer SCHROEF RVS M6X18 DS500
Artikelnummer: 22662960
Fabrikantnummer: 80506219
Fischer SCHROEF RVS M6X18 DS500
Artikelnummer: 22663564
Fabrikantnummer: 80606217
Fischer SCHROEF RVS M6X18 DS500
Artikelnummer: 22662470
Fabrikantnummer: 80406219