Fischer SCHROEF RVS M6X120 DS200 - 80506647
Artikelnummer: 22663061 | Fabrikantnummer: 80506647 | EAN: 8712061618088
Het productnummer van de fabrikant is 80506647. Het EAN nummer is 8712061618088. Het interne artikelnummer is 22663061.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Schroefdraadlengte | 120 mm |
| Lengte tot onderkant kop | 120 mm |
| Verzonken kop | Ja |
| Kophoogte | 3 mm |
| Kopdiameter | 11 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006649 DS100
Artikelnummer: 22660571
Fabrikantnummer: 80006649
Fischer TAPBOUT 80106649 DS50
Artikelnummer: 22661408
Fabrikantnummer: 80106649
Fischer SCHROEF RVS M6X120 DS100
Artikelnummer: 22663062
Fabrikantnummer: 80506648
Fischer SCHROEF RVS M6X120 DS200
Artikelnummer: 22663063
Fabrikantnummer: 80506649
Fischer SCHROEF RVS M6X120 DS100
Artikelnummer: 22663884
Fabrikantnummer: 80706649