Fischer Pijpbeugel FRS-L universeel FRS-L 130-137 M8/M10 uni. beugel - 544906
Artikelnummer: 23445478 | Fabrikantnummer: 544906 | EAN: 4048962317831
Omschrijving
FischerCHER FRS-L 130-137 M8/M10 UNI. BEUGEL
Het productnummer van de fabrikant is 544906. Het EAN nummer is 4048962317831. Het interne artikelnummer is 23445478.
Aanvullende informatie
FRS-L 130 - 137 universeel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Tweedelige beugel rond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Serie |
Pijpbeugel FRS-L universeel
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Diepte | 25 mm |
| Breedte | 184 mm |
| Aansluitvoorziening | Binnendraad |
| KIWA-keur | Nee |
| Hoogte | 164 mm |
| Geschikt voor kunststof buis | Ja |
| Geschikt voor gietijzeren buis | Ja |
| Geschikt voor stalen buis | Ja |
| Sluitvoorziening | Dubbel schroef |
| Geschikt voor aluminium buis | Ja |
| Geschikt voor koperen buis | Ja |
| Geschikt voor roestvaststalen buis | Ja |
| Geschikt voor aantal buizen | 1 |
| Inlage | Rubber |
| Aansluitmaat aansluitvoorziening | M8/M10 |
| Geschikt voor spiraalbuis | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Uitwendige buisdiameter | 130 - 137 mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product
Fischer Pijpbeugel FRS-L universeel FRS-L 130-137 M8/M10 uni. beugel
Artikelnummer: 23445478
Fabrikantnummer: 544906