Fischer Plug SX Green SX 6x30 green - 524860
Artikelnummer: 26707098 | Fabrikantnummer: 524860 | EAN: 4048962199833
Omschrijving
FischerCHER SX 6x30 GREEN
Het productnummer van de fabrikant is 524860. Het EAN nummer is 4048962199833. Het interne artikelnummer is 26707098.
Aanvullende informatie
De sterke nylon plug van duurzame grondstoffen met viervoudige spreiding.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Plug
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Serie |
Plug SX Green
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Groen |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 30 mm |
| Boorgatdiameter | 6 mm |
| Met rand | Nee |
| Geschikt voor bevestiging met kabelbundelband | Nee |
| Boorgatdiepte | 40 mm |
| Geschikt voor houtdraadbout | Ja |
| Geschikt voor gasbeton | Nee |
| Geschikt voor beton | Ja |
| Geschikt voor hout | Nee |
| Met schroef | Nee |
| Geschikt voor gipskarton | Nee |
| Geschikt voor natuursteen | Ja |
| Geschikt voor kalkzandsteen | Ja |
| Doorsteekmontage | Nee |
| Afstandsmontage | Nee |
| Geschikt voor spaanplaat | Nee |
| Voorsteekmontage | Ja |
| Geschikt voor geperforeerde steen | Nee |
| Geschikt voor volsteen | Ja |
| Geschikt voor cellenbeton | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Model | Spreidplug |
| Schroeflengte | mm |
| Schroevendiameter | mm |
| Geschikt voor min. schroeflengte | mm |
| Geschikt voor schroefdiameter | - mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product