Fischer SLOTBOUT 84905379 DS200 - 84905379
Artikelnummer: 22667757 | Fabrikantnummer: 84905379 | EAN: 8712061573110
Het productnummer van de fabrikant is 84905379. Het EAN nummer is 8712061573110. Het interne artikelnummer is 22667757.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Aandraaivoorziening | Overig |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Nee |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 40 mm |
| Kopdiameter | 13 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Maat vierkant (slot) | 5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer ZESKBOUT 80005379 DS200
Artikelnummer: 22660517
Fabrikantnummer: 80005379
Fischer TAPBOUT 80105379 DS200
Artikelnummer: 22661355
Fabrikantnummer: 80105379
Fischer SCHROEF RVS M5X40 DS500
Artikelnummer: 22663468
Fabrikantnummer: 80605377
Fischer SCHROEF RVS M5X40 DS500
Artikelnummer: 22663469
Fabrikantnummer: 80605378
Fischer SCHROEF RVS M5X40 DS500
Artikelnummer: 22662868
Fabrikantnummer: 80505378
Fischer SCHROEF RVS M5X40 DS500
Artikelnummer: 22662869
Fabrikantnummer: 80505379
Fischer SCHROEF RVS M5X40 DS500
Artikelnummer: 22662867
Fabrikantnummer: 80505377
Fischer SCHROEF RVS M5X40 DS500
Artikelnummer: 22662439
Fabrikantnummer: 80405379