Fischer SLOTBOUT 84905612 DS200 - 84905612
Artikelnummer: 22667794 | Fabrikantnummer: 84905612 | EAN: 8712061569649
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf schroef/bout, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (1.4301), kopvorm bolkop, aandraaivoorziening overig, draadmaat (metrisch) 5, lengte tot onderkant kop 110mm, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), type schroefdraad metrisch, volledige draad, kopdiameter 13mm, kophoogte 3.3mm,
Het productnummer van de fabrikant is 84905612. Het EAN nummer is 8712061569649. Het interne artikelnummer is 22667794.
Aanvullende informatie
Slotbout DIN603 M 5x110 roestvast staal A2, AISI304 voldraad
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Aandraaivoorziening | Overig |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 110 mm |
| Kopdiameter | 13 mm |
| Kophoogte | 3.3 mm |
| Schroefdraadlengte | 110 mm |
| Maat vierkant (slot) | 5 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Fischer SLOTBOUT 84905612 DS200
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product