Fischer SLOTBOUT 84906711 DS100 - 84906711
Artikelnummer: 22667874 | Fabrikantnummer: 84906711 | EAN: 8712061384853
Het productnummer van de fabrikant is 84906711. Het EAN nummer is 8712061384853. Het interne artikelnummer is 22667874.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Schroefdraadlengte | 24 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Aandraaivoorziening | Overig |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Nee |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 150 mm |
| Maat vierkant (slot) | 6 mm |
| Kopdiameter | 16.55 mm |
| Kophoogte | 3.88 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SLTRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20453770
Fabrikantnummer: 81206001
Fischer VEERRING M6 RVS DS250
Artikelnummer: 20529267
Fabrikantnummer: 84206001
Fischer BOUT RVS M6X150 DS100
Artikelnummer: 22664667
Fabrikantnummer: 81506711
Fischer ZESKBOUT 80006711 DS100
Artikelnummer: 22660576
Fabrikantnummer: 80006711