Fischer SLOTBOUT 84908408 DS100 - 84908408
Artikelnummer: 22667904 | Fabrikantnummer: 84908408 | EAN: 8712061574810
Het productnummer van de fabrikant is 84908408. Het EAN nummer is 8712061574810. Het interne artikelnummer is 22667904.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Schroefdraadlengte | 50 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Aandraaivoorziening | Overig |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Lengte tot onderkant kop | 50 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Maat vierkant (slot) | 8 mm |
| Kopdiameter | 20.65 mm |
| Kophoogte | 4.88 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80008409 DS100
Artikelnummer: 22660599
Fabrikantnummer: 80008409
Fischer TAPBOUT 80108409 DS100
Artikelnummer: 22661431
Fabrikantnummer: 80108409
Fischer SCHROEF RVS M8X50 DS200
Artikelnummer: 22663117
Fabrikantnummer: 80508407
Fischer SCHROEF RVS M8X50 DS200
Artikelnummer: 22662527
Fabrikantnummer: 80408409