Fischer SLOTBOUT 84908488 DS50 - 84908488
Artikelnummer: 22667920 | Fabrikantnummer: 84908488 | EAN: 8712061574971
Het productnummer van de fabrikant is 84908488. Het EAN nummer is 8712061574971. Het interne artikelnummer is 22667920.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 1.25 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Aandraaivoorziening | Overig |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Kopvorm | Bolkop |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 8 |
| Schroefdraadlengte | 70 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 70 mm |
| Maat vierkant (slot) | 8 mm |
| Kopdiameter | 20.65 mm |
| Kophoogte | 4.88 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80008489 DS50
Artikelnummer: 22660607
Fabrikantnummer: 80008489
Fischer TAPBOUT 80108489 DS50
Artikelnummer: 22661438
Fabrikantnummer: 80108489
Fischer SCHROEF RVS M8X70 DS200
Artikelnummer: 22663712
Fabrikantnummer: 80608487
Fischer SCHROEF RVS M8X70 DS100
Artikelnummer: 22662531
Fabrikantnummer: 80408489