ASF Sluitring | 25122001 - 25122001
Artikelnummer: 22659709 | Fabrikantnummer: 25122001 | EAN: 8712061021383
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Asf sluitring, staal, buitendiameter 39mm, binnendiameter 23mm, geschikt voor boutmaat (M..) 22, oppervlaktebescherming elektrolytisch verzinkt, dikte 3mm, kwaliteit overig, gehard, gatvorm rond
Het productnummer van de fabrikant is 25122001. Het EAN nummer is 8712061021383. Het interne artikelnummer is 22659709.
Aanvullende informatie
Vlakke sluitring DIN 125A M22 verzinkt
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Fischer
Specificaties
| Klasse |
Sluitring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Met tanding | Nee |
| Gatvorm | Rond |
| Dikte | 3 mm |
| Gehard | Ja |
| Binnendiameter | 23 mm |
| Buitendiameter | 39 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 22 |
| Afgeschuind | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor ASF Sluitring | 25122001
Fischer DRDSTANG 20122010
Fischer DRDSTANG 20122010
Fischer DRDSTANG 20122010
Artikelnummer: 22659665
Fabrikantnummer: 20122010
Fischer DRDSTANG 20322010
Fischer DRDSTANG 20322010
Fischer DRDSTANG 20322010
Artikelnummer: 22659685
Fabrikantnummer: 20322010
Fischer
» Meer informatie over Fischer
Huidige product