Fischer VEERRING 30008001 DS1000 - 30008001
Artikelnummer: 22659748 | Fabrikantnummer: 30008001 | EAN: 8712061023080
Het productnummer van de fabrikant is 30008001. Het EAN nummer is 8712061023080. Het interne artikelnummer is 22659748.
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Dikte | 0.8 mm |
| Binnendiameter | 8.4 mm |
| Buitendiameter | 15 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 8 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Gesloten buitenvertanding |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Asf Draadstang verzinkt M8 2MTR
Artikelnummer: 10474294
Fabrikantnummer: 20108020
Fischer ZESKBT+MOER M8X60 DS200
Artikelnummer: 20512824
Fabrikantnummer: 00208441
Fischer ZESKBT+MOER M8X80 DS100
Artikelnummer: 20512830
Fabrikantnummer: 00208511
Fischer TAPBOUT M8X80 ELV DS100
Artikelnummer: 20523486
Fabrikantnummer: 02808511
Fischer TAPBOUT M8X45 ELV DS200
Artikelnummer: 20523495
Fabrikantnummer: 02808391
Fischer TAPBOUT M8X25 DS200
Artikelnummer: 20523501
Fabrikantnummer: 02808271
ASF Fischer 02808441 Tapbout | 2808441
Artikelnummer: 20523505
Fabrikantnummer: 02808441
ASF Fischer 02808581 Tapbout | 2808581
Artikelnummer: 20523508
Fabrikantnummer: 02808581
Fischer TAPBOUT M8X50 ELV DS200
Artikelnummer: 20523510
Fabrikantnummer: 02808401
ASF Fischer 02808131 Tapbout | 2808131
Artikelnummer: 20523519
Fabrikantnummer: 02808131
Fischer TAPBOUT M8X70 ELV DS200
Artikelnummer: 20523546
Fabrikantnummer: 02808481
Fischer TAPBOUT M8X20 DS200
Artikelnummer: 20523558
Fabrikantnummer: 02808231
Fischer TAPBOUT M8X30 DS200
Artikelnummer: 20523565
Fabrikantnummer: 02808311
Fischer TAPBOUT M8X40 ELV DS200
Artikelnummer: 20523569
Fabrikantnummer: 02808371
Fischer SCHOTELVR 16X8.2X0.9 DS25
Artikelnummer: 20529259
Fabrikantnummer: 28808001
Fischer TAPBOUT M8X35 ELV DS200
Artikelnummer: 20523503
Fabrikantnummer: 02808341
ASF 02808201 Schroef/bout | 2808201
Artikelnummer: 20523541
Fabrikantnummer: 02808201
ASF Fischer 02808551 Tapbout | 2808551
Artikelnummer: 20523483
Fabrikantnummer: 02808551
Asf Draadstang verzinkt M8 1MTR
Artikelnummer: 20280206
Fabrikantnummer: 20108010