Fischer TAPBOUT 80103209 DS1000 - 80103209
Artikelnummer: 22661284 | Fabrikantnummer: 80103209 | EAN: 8712061551781
Het productnummer van de fabrikant is 80103209. Het EAN nummer is 8712061551781. Het interne artikelnummer is 22661284.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 5.5 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.5 mm |
| Volledige draad | Nee |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 3 |
| Kophoogte | 2 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 15 mm |
| Kopdiameter | 4.32 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M3X16 DS1000
Artikelnummer: 22664498
Fabrikantnummer: 81503209
Fischer SCHROEF RVS M3X16 DS500
Artikelnummer: 22663185
Fabrikantnummer: 80603207
Fischer SCHROEF RVS M3X16 DS500
Artikelnummer: 22663186
Fabrikantnummer: 80603208
Fischer SCHROEF RVS M3X16 DS500
Artikelnummer: 22663187
Fabrikantnummer: 80603209
Fischer SCHROEF RVS M3X16 DS500
Artikelnummer: 22663727
Fabrikantnummer: 80703209
Fischer SCHROEF RVS M3X16 DS500
Artikelnummer: 22666545
Fabrikantnummer: 82303209
Fischer BOUT RVS M3X16 DS1000
Artikelnummer: 22666721
Fabrikantnummer: 82803206
Fischer BOUT RVS M3X16 DS1000
Artikelnummer: 22666722
Fabrikantnummer: 82803207
Fischer SCHROEF RVS M3X16 DS500
Artikelnummer: 22662593
Fabrikantnummer: 80503209
Fischer SCHROEF RVS M3X16 DS500
Artikelnummer: 22662591
Fabrikantnummer: 80503207
Fischer SCHROEF RVS M3X16 DS500
Artikelnummer: 22662592
Fabrikantnummer: 80503208
Fischer SCHROEF RVS M3X16 DS500
Artikelnummer: 22662355
Fabrikantnummer: 80403209