Fischer TAPBOUT 80103349 DS500 - 80103349
Artikelnummer: 22661296 | Fabrikantnummer: 80103349 | EAN: 8712061551903
Het productnummer van de fabrikant is 80103349. Het EAN nummer is 8712061551903. Het interne artikelnummer is 22661296.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 5.5 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0.5 mm |
| Volledige draad | Ja |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 3 |
| Kophoogte | 2 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 35 mm |
| Kopdiameter | 4.32 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22664510
Fabrikantnummer: 81503349
Fischer SCHROEF RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22663227
Fabrikantnummer: 80603347
Fischer SCHROEF RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22663228
Fabrikantnummer: 80603348
Fischer SCHROEF RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22663229
Fabrikantnummer: 80603349
Fischer SCHROEF RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22663741
Fabrikantnummer: 80703349
Fischer SCHROEF RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22666557
Fabrikantnummer: 82303349
Fischer BOUT RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22666745
Fabrikantnummer: 82803346
Fischer BOUT RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22666746
Fabrikantnummer: 82803347
Fischer SCHROEF RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22662627
Fabrikantnummer: 80503347
Fischer SCHROEF RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22662628
Fabrikantnummer: 80503348
Fischer SCHROEF RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22662629
Fabrikantnummer: 80503349
Fischer SCHROEF RVS M3X35 DS500
Artikelnummer: 22662369
Fabrikantnummer: 80403349