Fischer TAPBOUT 80105171 DS500 - 80105171
Artikelnummer: 22661343 | Fabrikantnummer: 80105171 | EAN: 8712061547609
Het productnummer van de fabrikant is 80105171. Het EAN nummer is 8712061547609. Het interne artikelnummer is 22661343.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Spoed schroefdraad | 0.8 mm |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 14 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 5 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 14 mm |
| Kophoogte | 3.5 mm |
| Kopdiameter | 8.63 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (1.4301) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHOTELVR 10X5.2X0.5 DS25
Artikelnummer: 20529261
Fabrikantnummer: 28805001
Fischer SCHROEF RVS M5X14 DS500
Artikelnummer: 22663411
Fabrikantnummer: 80605171
Fischer SCHROEF RVS M5X14 DS500
Artikelnummer: 22663412
Fabrikantnummer: 80605172
Fischer SCHROEF RVS M5X14 DS500
Artikelnummer: 22663413
Fabrikantnummer: 80605173
Fischer SCHROEF RVS M5X14 DS200
Artikelnummer: 22663793
Fabrikantnummer: 80705171
Fischer SCHROEF RVS M5X14 DS500
Artikelnummer: 22662811
Fabrikantnummer: 80505172
Fischer SCHROEF RVS M5X14 DS500
Artikelnummer: 22662810
Fabrikantnummer: 80505171
Fischer SCHROEF RVS M5X14 DS200
Artikelnummer: 22662425
Fabrikantnummer: 80405171
Fischer SCHROEF RVS M5X14 DS500
Artikelnummer: 22662812
Fabrikantnummer: 80505173