Fischer TAPBOUT 80106239 DS200 - 80106239
Artikelnummer: 22661383 | Fabrikantnummer: 80106239 | EAN: 8712061094608
Het productnummer van de fabrikant is 80106239. Het EAN nummer is 8712061094608. Het interne artikelnummer is 22661383.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Schroefdraadlengte | 20 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 20 mm |
| Kophoogte | 4 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer SCHROEF RVS M6X20 DS500
Artikelnummer: 22662964
Fabrikantnummer: 80506237
Fischer SCHROEF RVS M6X20 DS500
Artikelnummer: 22662965
Fabrikantnummer: 80506238
Fischer SCHROEF RVS M6X20 DS500
Artikelnummer: 22662966
Fabrikantnummer: 80506239
Fischer SCHROEF RVS M6X20 DS200
Artikelnummer: 22663570
Fabrikantnummer: 80606237
Fischer SCHROEF RVS M6X20 DS500
Artikelnummer: 22662471
Fabrikantnummer: 80406239