Fischer TAPBOUT 80106449 DS100 - 80106449
Artikelnummer: 22661394 | Fabrikantnummer: 80106449 | EAN: 8712061554164
Het productnummer van de fabrikant is 80106449. Het EAN nummer is 8712061554164. Het interne artikelnummer is 22661394.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Schroefdraadlengte | 60 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 60 mm |
| Kophoogte | 4 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006449 DS100
Artikelnummer: 22660555
Fabrikantnummer: 80006449
Fischer SCHROEF RVS M6X60 DS200
Artikelnummer: 22663018
Fabrikantnummer: 80506447
Fischer SCHROEF RVS M6X60 DS200
Artikelnummer: 22663019
Fabrikantnummer: 80506448
Fischer SCHROEF RVS M6X60 DS200
Artikelnummer: 22663020
Fabrikantnummer: 80506449
Fischer SCHROEF RVS M6X60 DS200
Artikelnummer: 22662487
Fabrikantnummer: 80406449