Fischer TAPBOUT 80106489 DS100 - 80106489
Artikelnummer: 22661397 | Fabrikantnummer: 80106489 | EAN: 8712061554201
Het productnummer van de fabrikant is 80106489. Het EAN nummer is 8712061554201. Het interne artikelnummer is 22661397.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Schroefdraadlengte | 70 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 70 mm |
| Kophoogte | 4 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006489 DS100
Artikelnummer: 22660559
Fabrikantnummer: 80006489
Fischer SCHROEF RVS M6X70 DS200
Artikelnummer: 22663026
Fabrikantnummer: 80506482
Fischer SCHROEF RVS M6X70 DS200
Artikelnummer: 22663027
Fabrikantnummer: 80506483
Fischer SCHROEF RVS M6X70 DS200
Artikelnummer: 22663030
Fabrikantnummer: 80506489
Fischer SCHROEF RVS M6X70 DS200
Artikelnummer: 22662491
Fabrikantnummer: 80406489