Fischer TAPBOUT 80106679 DS50 - 80106679
Artikelnummer: 22661410 | Fabrikantnummer: 80106679 | EAN: 8712061554003
Het productnummer van de fabrikant is 80106679. Het EAN nummer is 8712061554003. Het interne artikelnummer is 22661410.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 6 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 130 mm |
| Kophoogte | 4 mm |
| Kopdiameter | 10 mm |
| Schroefdraadlengte | 130 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer ZESKBOUT 80006679 DS100
Artikelnummer: 22660573
Fabrikantnummer: 80006679
Fischer SCHROEF RVS M6X130 DS200
Artikelnummer: 22663067
Fabrikantnummer: 80506677
Fischer SCHROEF RVS M6X130 DS100
Artikelnummer: 22663068
Fabrikantnummer: 80506678
Fischer SCHROEF RVS M6X130 DS200
Artikelnummer: 22663069
Fabrikantnummer: 80506679
Fischer SCHROEF RVS M6X130 DS200
Artikelnummer: 22662504
Fabrikantnummer: 80406671