Fischer TAPBOUT 80110179 DS100 - 80110179
Artikelnummer: 22661470 | Fabrikantnummer: 80110179 | EAN: 8712061547951
Het productnummer van de fabrikant is 80110179. Het EAN nummer is 8712061547951. Het interne artikelnummer is 22661470.
| Klasse |
Schroef/bout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Fischer
Toon alle producten van Fischer |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefdraadlengte | 14 mm |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Met moer | Nee |
| Met sluitring | Nee |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Zelfborgend | Nee |
| Linkse draad | Nee |
| Volledige draad | Ja |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 10 |
| Verzonken kop | Nee |
| Lengte tot onderkant kop | 14 mm |
| Kopdiameter | 17 mm |
| Kophoogte | 6.4 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (1.4401) |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal gangen per inch | |
| Maat vierkant (slot) | mm |
| Categorieën |
Beugels en toebehoren
Bevestigingsmateriaal |
Fischer BOUT RVS M10X14 DS100
Artikelnummer: 22664734
Fabrikantnummer: 81510179
Fischer BOUT RVS M10X14 DS100
Artikelnummer: 22667096
Fabrikantnummer: 82810176
Fischer BOUT RVS M10X14 DS100
Artikelnummer: 22667097
Fabrikantnummer: 82810177